Kategorie produktów

Kable grzewcze

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Dbanie o stałą, odpowiednią temperaturę w zbiorniku jest czynnikiem niezwykle istotnym, którego nie należy bagatelizować. Pogoda za oknem tylko w teorii nie ma wpływu na temperaturę wody w akwarium. Żar lejący się z nieba czy siarczyste mrozy mogą wpłynąć na zmianę wartości na termometrze w zbiorniku. Kable grzewcze wspomogą Cię w utrzymaniu odpowiedniej temperatury przy podłożu.

Do czego służą kable grzewcze i gdzie się je umieszcza?

Kable grzewcze służą do podgrzewania podłoża, zatem umieszcza się je na dnie zbiornika. Sprawdzają się szczególnie w przypadku zbiorników z roślinnością wytwarzającą silne systemy korzeniowe. Nagrzana woda unosząca się nad podłożem hamuje rozwój procesów gnilnych korzeni roślin.

Czy kable grzewcze zastępują grzałkę?

Kable grzewcze są jedynie wspomagaczem do ogrzewania wody. Jako podstawowe urządzenie służące do regulacji i utrzymywania zadanej temperatury należy stosować grzałkę, a kable grzewcze traktować jako narzędzie uzupełniające.

W Planta Garden oferujemy solidnie wykonane kable grzewcze o mocy od 15 W do 100 W. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy służą fachowym wsparciem i radą.