Kategorie produktów

O wysokości 50 cm

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Tła akwarystyczne o wysokości 50 cm

Tło akwarystyczne to jeden z niewielu elementów dekoracyjnych akwarium, które jest niedrogie i można je wymieniać w dowolnym momencie bez większego trudu czy konieczności przebudowy całego zbiornika. Umieszcza się je na zewnętrznej ścianie akwarium. Sprawdź, jakie tła akwarystyczne ma do zaoferowania hurtownia akwarystyczna Planta Garden.

Zalety posiadania tła w akwarium

Tło z pewnością wnosi nieco życia do akwarium, nadaje mu głębię (warianty z grafiką) lub pozwala wyeksponować ryby (kolorowa folia samoprzylepna). Dlaczego warto zainwestować w tło do akwarium?

Po pierwsze – cena. Podstawową folię samoprzylepną kupisz za kilka złotych. Po drugie – (de)montaż. Folie są wyposażone w klej, do fototapet najczęściej otrzymujesz klej w zestawie. Sam montaż i demontaż są łatwe i szybkie, tło nie odrywa się i nie odstaje. Po trzecie – konserwacja. Tło jest bardzo łatwe w czyszczeniu, nie potrzebujesz specjalistycznych preparatów czy odpowiedniego przygotowania. Po czwarte – wielofunkcyjność. Tło ładnie wygląda, odpręża ryby i zasłania elementy znajdujące się za akwarium (ściana, filtry itp.).

Tło do średniej wysokości zbiornika

W Planta Garden znajdziesz m.in. tła akwarystyczne o wysokości 50 cm. Oferujemy zarówno folie samoprzylepne jednobarwne, dwustronne fototapety, jak i tła z efektem głębi. Zamień swoje akwarium w wycinek dna oceanu, fragment laguny czy podmokłych terenów skalistych – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!