Kategorie produktów

Filtry DI

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Filtry DI do akwarium

Nasza innowacyjne hurtownia Planta Garden pragnie spełnić oczekiwania każdego klienta. Dlatego też poza klasycznym asortymentem akwarystycznym, oferujemy także nowoczesne filtry odwróconej osmozy w tym filtry DI. Jest to rozwiązanie, które szczególnie sprawdza się w większych zbiornikach. Dzięki tego typu filtrom DI ekosystem w akwarium rozwija się dużo sprawniej i jest wolny od zanieczyszczeń.

Filtry demineralizujące wodę w akwarium

U nas znajdą Państwo między innymi filtr demineralizujący. W tej ofercie można dobrać kompletny zestaw do podłączenia po filtrze RO w celu demineralizacji wody. W jego skład wchodzi: przeźroczysty korpus filtra, dwie szybkozłączki na wężyk, puszka na wkład filtracyjny oraz żywica demineralizacyjna MB-20 (1l). Ponadto, oferujemy także złoże do demineralizacji wody 1l (ok. 0,7 kg). Jest ono głównie stosowane do uzdatniania wody po filtrze odwróconej osmozy.

Zamów filtry do akwarium w sklepie Planta Garden

Serdecznie zapraszamy więc do zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy do dyspozycji w razie wszelkich pytań. Ponadto dbamy o szybką przesyłkę, która dociera w nienaruszonym stanie.