Kategorie produktów

Kubki In-Vitro

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 132 elementów

Co to są rośliny akwariowe in vitro? Co jest wyróżnia?

Na korzyść roślin akwariowych z hodowli in-vitro w kubkach przemawia ich wzmożona odporność na większość chorób i glonów. Rośliny akwariowe w kubkach są hodowane w sterylnych warunkach, pozbawionych wszelkich innych pasożytów, drobnoustrojów, ślimaków czy właśnie glonów.

Jak hoduje się rośliny in vitro do akwarium?

Hodowla roślin w kubkach in-vitro odbywa się, jak wspomnieliśmy, w warunkach sterylnych. Dzięki latom doświadczeń oraz szerokiej wiedzy w zakresie akwarystyki jesteśmy w stanie wyhodować idealne sadzonki w kubkach w krótkim czasie.

Dla kogo polecane są kubki z roślinami akwariowymi in-vitro?

Choć pielęgnacja i utrzymanie roślin in-vitro w kubkach wymaga nieco więcej uwagi niż w przypadku roślin z hodowli wodnej, kubki in-vitro mogą kupić zarówno amatorzy, jak i fachowcy z wieloletnim stażem w dziedzinie akwarystyki. Jeśli będziesz przestrzegać zaleceń naszych specjalistów, będziesz mógł cieszyć się swoimi roślinami wyhodowanymi w szkle. Wbrew pozorom, ceny roślin in-vitro do akwarium w kubkach nie są wygórowane – możesz je nabyć w sklepie Planta Garden już od 12,90 zł za kubek. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.