Kategorie produktów

Preparaty

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów

Preparaty w oczkach wodnych

Utrzymanie oczka w należytym porządku to trudne zadanie. Woda musi posiadać odpowiednie parametry. Zanieczyszczenia, glony, brak minerałów źle wpływają na życie w oczku wodnym. W celu utrzymaniu prawidłowych wartości warto stosować preparaty do oczek wodnych. Sklep akwarystyczny Planta Garden posiada szeroki asortyment tych produktów. Oferujemy wysokiej, jakości środki ochrony roślinbakteriobójcze czy witaminy i minerały. Sporym problemem są też glony. Posiadamy preparaty zwalczające ich porost. Prostota użycia to zaleta naszych środków. Jeśli masz problemy z jakością wody w oczku napisz do nas. Szybko zapobiegniemy złej sytuacji oraz dopierzemy odpowiednie preparaty.

Szybkie działanie właściwymi środkami zapobiega niszczeniu oczka wodnego. Naszą zaletą jest profesjonalne doradztwo, z którego każdy może skorzystać.

Preparaty do oczka wodnego

Planta Garden jest jednym z najlepszych sklepów internetowych specjalizujących się w produktach akwarystycznych. U nas, oprócz klasycznych akcesoriów, znaleźć można wszelkiego rodzaju inne ciekawe towary. Posiadamy liczne preparaty, które pomogą zachować odpowiednie warunki w oczku. Hurtownia Planta Garden ma Państwu do zaoferowania preparaty wielu zaufanych i renomowanych producentów takich jak Aqua Nova, Aquael, Hydroidea, Kordon, Seachem, Tetra, Tropical, ZOOLEK. Oferujemy wysokiej jakości środki ochrony roślin, bakteriobójcze czy też witaminy i minerały. Posiadamy produkty takie jak preparaty na bakterie i biostartery, nawozy, pielęgnacja roślin, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, witaminy i minerały, zmiana parametrów wody, zwalczanie glonów oraz pozostałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz wyboru idealnych preparatów dla swojego oczka wodnego. W razie wszelkich pytań oraz wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi konsultanci wyedukowani z dziedzin akwarystyki z chęcią pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji. Służymy pomocą.