Kategorie produktów

Trójniki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Trójniki w instalacji CO2

Trójniki wysokiej jakości zapewniają bezpieczeństwo montowanej instalacji doprowadzającej dwutlenek węgla do akwarium. Planta Garden jako sprawdzona i doświadczona hurtownia akwarystyczna od lat oferuje swoim klientom tylko wysokiej jakości rozwiązania, które sprawdzą się w każdym zbiorniku.

Rola trójników w akwarium

Trójniki to rodzaj kształtek rurowych służących do wykonania bocznego odgałęzienia sieci. Mają zastosowanie przy instalacjach kanalizacyjnych, wodociągowych oraz właśnie instalacjach technicznych CO2 w zbiornikach tj. akwaria.

Trójnik w akwarium umożliwia rozdzielenie węża z dwutlenkiem węgla na dwa zbiorniki albo dwa dyfuzory. Mogą być wykonane ze stali lub wytrzymałych tworzyw sztucznych.

Trójniki T, Y

W ofercie Planta Garden znajdziesz dwa rodzaje trójników dostępnych w kształcie litety „T” oraz „Y” – wybór odpowiedniego zależy od rodzaju prowadzonej instalacji. Wszystkie proponowane przez ans trójniki dedykowane są do uniwersalnych węży 6/4 mm.

Akwarystyczne trójniki metalowe / plastikowe

W zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb, masz możliwość wyboru pomiędzy wysokiej jakości, niezawodnymi metalowymi trójnikami firmy Camozzi, a spełniającymi swoją rolę, wytrzymałymi trójnikami wykonanymi z tworzyw sztucznych produkcji TEKMA.

Nie wiesz, co wybrać? Zapraszamy do kontaktu – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy doradzić optymalne rozwiązanie!