Kategorie produktów

Siatki do łowienia ryb i krewetek

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

Czemu służą siatki do łowienia ryb akwariowych?

Siatki do łowienia ryb akwariowych i krewetek zalicza się do podstawowych akcesoriów wyposażenia akwarysty. Służą wyławianiu ryb ze zbiornika w sposób szybki i bezpieczny dla zwierzęcia.

Polecane przez nas siatki do łowienia ryb akwariowych posiadają specjalnie profilowane obręcze, przez co nie uszkadza zwierząt i nie przyciska ich do szyby akwarium.

Jaką siatkę do wyłowu ryb akwariowych wybrać?

W ofercie Planta Garden znajdują się siatki do łowienia ryb akwariowych i krewetek wykonane z różnych, bezpiecznych dla stworzeń wodnych materiałów. Dostępne w kilku rozmiarach (szerokościach) – od 7,5 do 25 cm – w zależności od potrzeb, a dokładniej wymiarów ryb w Twoim akwarium.

Możesz wybierać spośród siatek kwadratowych, prostokątnych, okrągłych oraz trójkątnych. Szczególnie warte polecenia są siatki teleskopowe, które posiadają regulowaną rączkę (od 20 do 60 cm), dzięki czemu jedna siatka może być wykorzystywana w każdym akwarium bez względu na jego wielkość i pojemność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siatek do odłowu ryb akwariowych. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami, pomożemy!