Kategorie produktów

Podłoża do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów

Dostępne warstwy podłoża do akwarium

Wyselekcjonowane przez nas warstwy podłoża do zbiorników wodnych umożliwiają stworzenie wyjątkowego, atrakcyjnego wizualnie i bezpiecznego dla roślin oraz zamieszkujących zbiornik innych stworzeń wodnych, miejsca do realizacji hobbystycznego prowadzenia akwarium.

Wybrane produkty nie są przypadkowe – polecamy tylko sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów i rekomendowane przez naszych klientów.

Bazy i dodatki do podłoża

Oferowane przez sklep akwarystyczny Planta Garden podłoża posiadają różne własności, ale łączy je jedno – są bezpieczne dla roślin i zwierząt. Bazy do podłoża dostępne w różnych pojemnościach, aby dostosować je pod wielkość zbiornika.

Bazy do podłoża wzbogacone nawozami oraz specjalistyczne – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie. Potrzebujesz wsparcia przed zakupem – zadzwoń lub napisz wiadomość!

Podłoża – żwir, piasek, lawa wulkaniczna i inne

Oferujemy do Twojego akwarium wielobarwne żwiry w opakowaniach o różnej pojemności. Żwir nie zmienia parametrów wody, a ich kolor wzbogaca wygląd zbiornika. Posiadamy w ofercie również podłoże pochodzenia wulkanicznego, biologicznie nasycone.

Podłoża dla krewetek

Planta Garden proponuje podłoża dla krewetek o granulacji do 1 mm, 1-3 mm i większej. W ofercie podłoża producentów z Japonii i innych zakątków świata.