Kategorie produktów

Kolanka

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Dlaczego szklane kolanka CO2 do akwarium?

Naszym zdaniem szklane kolanka w akwarium lepiej sprawdzą się w Twoim zbiorniku w porównaniu do plastikowych odpowiedników z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, szkło jest estetyczne – pozbawione przebarwień staje się praktycznie niewidoczne w zbiorniku, dzięki czemu zlewa się z otoczeniem. Po drugie, wykonane ze szkła kolanko w kształcie litery U bądź J nie będzie ulegać odkształceniom ani załamaniom, co przekłada się na jego dłuższą żywotność.

Dostępne kolanka CO2 do akwarium

W ofercie Planta Garden znajdziesz szklane kolanka do węży silikonowych i poliuretanowych, dostępne w dwóch wariantach: w kształcie litery U oraz J.

Średnica węży jest standardowa i wynosi 6/4 mm. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie różne rozstawy kolanek, aby dobrać je do indywidualnych potrzeb zbiornika od 11-13 mm do nawet 19-22 mm.

Jeśli estetyka nie jest dla Ciebie priorytetem, wybierz stalowe kolanko CO2 producenta Aquasteel – na ten produkt otrzymujesz 2-letnią gwarancję. Kolanko wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Nadal się wahasz? Zwróć się do nas, a pomożemy Ci dobrać kolanko do Twojego zbiornika.