Kategorie produktów

Deszczownie do filtrów

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Jeśli prowadzisz akwarium, zapewne chcesz jak najlepiej dbać o ryby i rośliny w nim zamieszkujące. Zaopatrujesz zbiornik w różnorodne rozwiązania, które mają Ci ułatwić codzienną pielęgnację, aby pasja i przyjemność nie przerodziły się w konieczność i utrapienie. W Planta Garden oferujemy rozwiązania praktyczne i wygodne – dla Ciebie oraz ryb.

Zalety z napowietrzania akwarium

Zwolenników napowietrzania zbiornika jest zapewne tylu co przeciwników. Naszym zdaniem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie ryb czy roślin, nie można zakładać niezawodności systemów filtrujących lub innych urządzeń.

W Planta Garden jesteśmy przygotowani na wszystkie scenariusze, dlatego zalecamy naszym klientom zaopatrywanie się w sprzęty i rozwiązania wspomagające dotlenianie zbiornika. Niedobór tlenu może przyczynić się do częstszych infekcji czy chorób u ryb, a w konsekwencji nawet do śmierci.

Odpowiednio dotleniony zbiornik owocuje w prawidłowo rozrastające się rośliny czy zdrowe i pełne energii ryby. Nie bagatelizujmy tej kwestii, nawet jeśli w zbiorniku jest więcej roślinności niż zwierząt.

Deszczownie do akwarium

Oferowane w Planta garden deszczownie do filtrów są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu to urządzenia bezawaryjne i o długiej eksploatacji. Deszczownicę do akwarium umieszcza się nad powierzchnią wody. Pompowana woda wydostaje się pod ciśnieniem wraz z powietrzem na tafli wody, generując ruch i tworząc bąbelki z powietrzem. Napowietrzające deszczownie do akwarium to rozwiązanie ekonomiczne – stosowanie deszczowni zastępuje konieczność używania pompki napowietrzającej.