Kategorie produktów

Zestawy napowietrzające

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Możesz samodzielnie wybierać pojedyncze elementy do stworzenia instalacji napowietrzającej. Ale od czego masz nas! W Planta Garden cenimy Twój czas, dlatego tylko u nas znajdziesz gotowe zestawy napowietrzające – gotowe do użytku od razu po zakupie. Po co szukać, gdy masz to przed nosem?

Jakie zestawy napowietrzające do akwarium znajdziesz w sklepie Miętus?

W zakładce „Napowietrzanie” oferujemy m.in. dyfuzor do pomp Juwel. Kompletny zestaw składa się z wysokiej klasy dyfuzora z nakładką. Dyfuzor zwiększa poziom tlenu w akwarium.

W naszych zestawach nie może zabraknąć także zestawu Air Set (Sera) w wariancie S/M/L. Tutaj znajdziesz wszystko, co niezbędne do działania filtra oraz odpowiedniego napowietrzenia zbiornika o różnych pojemnościach.

W ofercie Planta Garden dostępny jest także nowoczesny napowietrzacz niemieckiego producenta Oase. To wysokogatunkowe rozwiązanie znane ze swojej niezawodności i bezgłośnej pracy. Do tego pobiera niewiele prądu. Posiada funkcję ustawienia sposobu bąbelkowania i może pracować w dowolnej pozycji.

Nie wiesz jaki zestaw napowietrzający wybrać do Twojego akwarium?

Jeśli masz wątpliwości co do proponowanych rozwiązań, nie masz pewności, czy dobrze wybrałeś – zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnego wsparcia, służąc fachową poradą. Bo w Planta Garden lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem.