Kategorie produktów

Kryjówki dla krewetek

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Kryjówki, podobnie jak ryby, potrzebują w zbiorniku kryjówek. Mogą to być korzenie lub dekory, choć w naszej hurtowni akwarystycznej polecamy w szczególności ceramiczne kryjówki dla krewetek. Z doświadczenia wiemy, jakie modele są najchętniej wybierane przez akwarystów i takie właśnie dekoracje oferujemy w Planta Garden.

Po co krewetkom kryjówki?

Krewetki są stworzeniami płochliwymi i wrażliwymi. Nie lubią, gdy wokół nich zbyt dużo się dzieje. Poszukują schronienia – miejsca, do którego mogą uciec, by poczuć się bezpiecznie. Brak kryjówek dla krewetek powoduje, że zaczynają one odczuwać lęk, co przekłada się na osłabienie odporności i większą podatność na choroby. W skrajnych sytuacjach krewetki mogą nawet próbować wyskoczyć z akwarium w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia.

Sprawdź naszą ofertę kryjówek dla krewetek

W Planta Garden oferujemy wyłącznie wysokiej jakości dekoracje do akwarium, w tym również ceramiczne kryjówki dla krewetek, które są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne. Wybierając produkty z naszego asortymentu, zyskujesz pewność, że kupujesz sprawdzone i rekomendowane rozwiązania dla Twojego akwarium.