Kategorie produktów

Złączki proste

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Złączki proste – ich rola w akwarium

Złączki proste wykorzystywane są m.in. w instalacjach technicznych CO2 w akwarium. Złożoność tychże instalacji wymaga stosowania wytrzymałych i szczelnych podłączeń umożliwiających nieprzerwaną i bezawaryjną pracę systemu doprowadzającego dwutlenek węgla do zbiornika.

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden oferuje złączki proste oraz inne podzespoły niezbędne do kompleksowego tworzenia rozbudowanych instalacji technicznych CO2. Zdajemy się tylko na sprawdzonych producentów z licznymi rekomendacjami naszych klientów.

Złączki proste z gwintem ¼’’, 1/8’’

Posiadamy w sprzedaży wykonane z wysokiej jakości stali złączki proste na wąż uniwersalny 6/4 mm. Dzięki temu nasze produkty i rozwiązania są możliwe do zastosowania w niemal każdej instalacji.

Oferowane złączki posiadają gumowe uszczelki O-RING, co pozwala wkręcić złączkę bezpośrednio – nie musisz stosować dodatkowych uszczelnień za pomocą taśmy teflonowej.

W sprzedaży naszej hurtowni dostępne złączki proste z gwintem zewnętrznym ¼’’ oraz 1/8’’. Są odpowiednie do zastosowania do reduktora, dławika czy elektrozaworu – dzięki nim łatwo i szybko podłączysz potrzebne wężyki.