Kategorie produktów

Lista produktów producenta: ARKA Biotechnologie GmbH

ARKA Biotechnologie GmbH zajmuje się sprzedażą i dystrybucją produktów biologicznych i chemicznych do uzdatniania wody w akwarystyce. Koncentrujemy się na innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska produktach biotechnologicznych, które poprawiają jakość wody w akwariach słodkowodnych i morskich.

Głównymi składnikami naszego asortymentu są produkty amerykańskiej firmy biotechnologicznej Ecological Laboratories, która ze swoją linią produktów MICROBE-LIFT® jest jedną z wiodących światowych firm w biologicznym uzdatnianiu wody i dla której przejęliśmy sprzedaż na terenie całej Europy. Produkty MICROBE-LIFT® osiągają czyste środowisko, rozkładając zanieczyszczenia w naturalny sposób. Dokonują tego głównie specjalne bakterie, które są wykorzystywane jako naturalne recyklery. Połączenie różnych bakterii daje szerokie spektrum działania, prawie wszystkie znane problemy z wodą można rozwiązać w sposób przyjazny dla środowiska. Produkty MICROBE-LIFT® należą do najbardziej przyjaznych dla środowiska i naturalnych jakie są obecnie dla nas dostępne - aplikacja jest bezpieczna i nieszkodliwa, wszystkie produkty są nietoksyczne i biodegradowalne. Rezultat: czysta woda, zdrowe zwierzęta i optymalny wzrost.


Najważniejsze cechy naszych produktów:


• Poprawa jakości wody, oczyszczanie wody
• Wzmocnienie flory i fauny – lepsze zdrowie, lepszy wzrost i dłuższa żywotność ryb i roślin
• Zapewnia naturalną równowagę i naturalne warunki w akwarium
• Rozkład zanieczyszczeń nieorganicznych, takich jak azotyny, azotany, amon i amoniak
• Rozkład osadów organicznych i związków organicznych
• Dodanie ważnych pierwiastków śladowych
• Daleki zasięg i wysoka wydajność
• Wszystkie produkty są nietoksyczne, przyjazne dla środowiska i biodegradowalne


Sukces naszej rozwijającej się firmy najlepiej można udokumentować w liczbach - w 2011 roku udało nam się zwiększyć nasze obroty o ponad 100%, a nasi wyspecjalizowani dealerzy byli również w stanie osiągnąć znaczny wzrost sprzedaży dzięki produktom MICROBE-LIFT® i skorzystaj z sukcesu tej marki. Dla nas jest to potwierdzenie, że jesteśmy na dobrej drodze i znajdujemy stale rosnący rynek z naszymi innowacyjnymi i przyjaznymi dla środowiska produktami biotechnologicznymi, które są w pełni świadome korzyści ekologicznych.

Więcej
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów