Kategorie produktów

Witaminy i minerały

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Uzupełnij wodę w akwarium o minerały i witaminy dla krewetek

Planta Garden posiada w ofercie specjalistyczne uzdatniacze wody RO, deszczówki czy wody destylowanej dla krewetek. Sól ta podnosi twardość węglanową i całkowitą w zbiorniku na poziomie KH równym 0,78/1.0.

Skały mineralizujące dla krewetek w akwarium

Oferujemy w sprzedaży także skały mineralizujące i stabilizujące jakość wody. Skały sprowadzane z Japonii, zawiera 100% minerokutonu składającego się z dziesiątek minerałów i mikroelementów potrzebnych krewetkom, a będących pozostałościami głównie z roślin, alg i planktonu.

Po umieszczeniu w wodzie rozpoczyna się powolny proces uwalniania tych substancji – podnosi się jakość wody oraz zdrowie krewetek i roślin akwariowych.

Mironekuton dostarcza wapń, magnez. Nieznacznie podnosi twardość GH wody, jednocześnie stabilizuje poziom pH. To z kolei sprzyja dobremu samopoczuciu i zmniejszeniu stresu u krewetek, co usprawnia rozmnażanie się tych stworzeń.

Kwasy fulwowe do krewetkarium

W ofercie posiadamy także kwasy fulwowe przyspieszające i ułatwiające transport minerałów oraz witamin do komórek w organizmach krewetek. Wykazują silne właściwości antyoksydacyjne, wspomagają rozwój planktonu.