Kategorie produktów

Korzenie

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Nie ma nic lepszego niż naturalne elementy dekoracyjne w akwarium. Planta Garden oferuje wysokiej jakości korzenie, które sprawdzą się w akwarium, terrarium czy mikroogrodzie w szkle. Wszystkie nasze naturalne produkty są odpowiednio przygotowane do użytku w akwarium.

Korzenie mangrowca

W naszym sklepie akwarystycznym czekają na Ciebie m.in. popularne wśród akwarystów korzenie mangrowca. Szybko opadają na dno, nie wymagają dodatkowego namaczania. Są przeznaczone do użytku w akwariach i terrarystyce – nie pleśnieją i nie rozkładają się w wodzie czy wilgotnym środowisku. Pochodzą z wrzosowisk i w przeciwieństwie do leśnych korzeni są wolne od pasożytów, grzybów i bakterii.

ProGrow Deco Branch

Poznaj naszą kolekcję azjatyckich korzeni drzew liściastych ProGrow Deco Branch. Świetnie sprawdzą się w niewielkich zbiornikach – posiadają liczne, niezbyt grube pędy o delikatnym wyglądzie. Nie wymagają dodatkowego preparowania przed umieszczeniem w akwarium.

Postaw na niecodzienność

W naszej ofercie znajdziesz także efektowne korzenie w nietypowym wydaniu. Korzeń Dragon Wood z serii ProGrow Deco posiada korzenie o niespotykanej porowatej strukturze, co z pewnością podniesie walory estetyczne Twojego akwarium. Korzenie dostępne w różnych wielkościach (10-60 cm) oraz gabarytach (0,5-4 kg).