Kategorie produktów

Nawozy płynne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 360 elementów

Nawozy płynne do akwarium to bezpieczne dla ryb wsparcie rozwoju roślin akwariowych

Oferowane przez Planta Garden nawozy akwariowe w płynie nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia ryb. Dzięki czemu możesz bez obaw je stosować. Zawsze należy dokładnie czytać zalecenia i dawkowanie wskazane przez producenta – to gwarancja prawidłowego rozwoju roślin bez ingerencji w żywot zamieszkujących zbiornik ryb i innych stworzeń.

Nawozy do roślin akwariowych: kompleksowe czy jednoskładnikowe?

Jeśli dokładnie wiesz, czego potrzebuje Twoje akwarium, jakiego pierwiastka lub mikro- bądź makroelementu w nim brakuje, wówczas lepiej decydować się na specjalistyczne płynne nawozy jednoskładnikowe, np. azotowe, fosforowepotasowe czy węglowe. Te ostatnie są szczególnie ważne dla podwodnego ekosystemu.

Gdy dopiero zaczynasz przygodę z akwarystyką, zdaj się na nawozy kompletne – zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Preparaty DSM stosuje się w przypadku suchego startu zbiornika. W zakładce „inne” znajdziesz nawozy z magnezem oraz o specjalnym przeznaczeniu, np. przeciw żółtej barwie i szklistym liściom.

Nie masz pewności, czy płynne nawozy akwarystyczne sprawdzą się w Twoim zbiorniku? Służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu!