Kategorie produktów

Listwy napowietrzające

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Sklep akwarystyczny Planta Garden posiada w ofercie setki produktów i urządzeń akwarystycznych, które zadbają o Twój zbiornik. Znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne do uruchomienia i prowadzenia akwarium niezależnie od Twojego doświadczenia czy wielkości zbiornika. Nasi pracownicy służą wsparciem na każdym etapie zakupu – zapraszamy do kontaktu!

Napowietrzać akwarium czy nie?

Wśród akwarystów zdania są podzielone – jedni korzystają z napowietrzania, inni uważają je za zbędny proces. W Planta Garden uważamy, że gdy chodzi o tlen, nie należy bagatelizować problemu. Dlatego oferujemy naszym klientom różne rozwiązania w tym zakresie. Lepiej nie doprowadzić do niedotlenienia w zbiorniku, zwłaszcza jeśli hodujemy w nim różne gatunki ryb.

Czym jest listwa napowietrzająca do akwarium?

W przeciwieństwie do elastycznej kurtyny listwa napowietrzająca jest elementem sztywnym i wyjątkowo precyzyjnym. W naszym sklepie znajdziesz nabąblacze firmy Aqua Nova oraz krewetkowe listwy napowietrzające firmy Aquanetta.

Produkty dostępne o różnych długościach, aby dostosować je do Twoich potrzeb i oczekiwań. Doprowadzone powietrze uwalnia się w postaci setek drobnych bąbelków na sekundę. Wykonane z trwałych i dobrych jakościowo materiałów napowietrzające listwy do akwarium zapewniają długą i bezawaryjną eksploatację.