Kategorie produktów

Z butlą 2,1 l

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Po co wybierać kompletne zestawy CO2 do akwarium z butlą?

To, co nas wyróżnia, to podejście do klienta. Dobrze wiemy, że dla niewprawionego akwarysty samodzielne skompletowanie zestawu CO2 może okazać się zadaniem ponad siły nowicjusza. Oferowane przez Planta Garden gotowe, kompletne zestawy CO2 z butlą to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom również tym doświadczonym.

Zestawy CO2 z butlą 2,1 l – dla kogo?

Niezależnie od tego, jaki wymiar butli wybierzesz pamiętaj, że wszystkie oferowane przez nas butle CO2 są nowe – nie odnawiane fabrycznie. To daje Ci aż 10 lat legalizacji bez problemu z ponownym nabijaniem butli.

Zestaw CO2 z butlą 2,1 l sprawdzi się w przypadku małych i nieco większych akwariów. Wybierając butlę pod względem pojemności bierz pod uwagę różne czynniki, w tym objętość zbiornika, ilość roślin, ryb, moc oświetlenia oraz sposób napowietrzania i dyfuzji w akwarium.

W przypadku zbiorników do 100l, butla o pojemności 2,1 l zdecydowanie wystarczy na dłużej, do kilku miesięcy. W przypadku mniejszych akwariów, okres użytkowania może się wydłużyć o parę kolejnych miesięcy. Nie wiesz, czy butla CO2 2,1 l będzie wystarczająca? Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać odpowiednią pojemność butli do Twojego akwarium.