Kategorie produktów

Dyfuzory

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

Po co dyfuzor CO2 w akwarium?

Dyfuzor przeprowadza proces dyfuzji dwutlenku węgla (CO2). Co to jest dyfuzja? To samoistne mieszanie się ze sobą różnych cząsteczek, energii lub substancji na skutek ruchu drobin. Jest procesem nieodwracalnym. Jak to wygląda w praktyce? CO2 w formie bąbelków w akwarium zamienia się w drobną, gęstą mgiełkę, która następnie rozpuszcza się w wodzie.

Dyfuzory do akwarium wykonane są ze szkła laboratoryjnego lub stali nierdzewnej albo akrylu i posiadają wymienny spiek ceramiczny.

Dyfuzory CO2 do akwarium w ofercie Planta Garden

Nasz sklep oferuje dyfuzory wykonane z różnych materiałów i w różnych kształtach. Szczególnie polecamy dyfuzory szklane – dyskretne dzięki przezroczystej barwie, ale także designersko wykonane, co pozwoli wyeksponować dyfuzor jako praktyczny i estetyczny sprzęt akwarystyczny.

Dyfuzor do akwarium należy dobierać do jego pojemności. Jako że urządzenie umieszcza się we wnętrzu zbiornika, w zestawie z dyfuzorem znajdziesz również przezroczyste przyssawki. Jeśli nadal szukasz odpowiedniego dyfuzora do swojego akwarium – skontaktuj się z nami, pomożemy!