Kategorie produktów

Pompki napowietrzające

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

Tlen – jakże istotny pierwiastek, niezbędny do życia i funkcjonowania wszystkich form życia. Tak jak na lądzie tlen jest potrzebny ludziom, tak i pod wodą nie może go zabraknąć dla ryb i roślin do prawidłowego rozwoju. Dzięki pompkom napowietrzającym dostępnym w Planta Garden zadbasz o odpowiedni poziom tlenu pod wodą, w trosce o życie i zdrowie ryb czy roślinności.

Do czego służy napowietrzacz do akwarium?

Pompki napowietrzające, zwane także napowietrzaczami do akwarium, to urządzenia do stosowania w zbiornikach wodnych. Zadanie akwariowych napowietrzaczy jest stosunkowo proste – wtłoczyć do akwarium powietrze. Napowietrzacz szczególnie polecany jest w przypadku dużych zbiorników z niewielką ilością roślin przy dużej liczebności ryb, a także do stosowania w nocy, gdy roślinność pozbawiona światła nie produkuje tlenu.

Jak wybrać pompkę napowietrzającą do akwarium?

Przy wyborze pompki napowietrzającej warto zwrócić uwagę na wydajność urządzenia, aby dostosować je do pojemności zbiornika – nie może być zbyt mocne, ani za słabe. Drugą kwestią jest hałas – oferowane w Planta Garden napowietrzacze do akwarium są cichobieżne, co oznacza, że generują mało uciążliwy szum (nie są całkowicie ciche, dlatego nie zaleca się umieszczać akwarium w sypialni).