Kategorie produktów

► Akwarystyka morska

Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 591 elementów

Akwarystyka morska w akwariach

Planta Garden oferuje bardzo szeroki zakres z wielu dziedzin akwarystyki. Nasza hurtownia może zagwarantować Państwu wysokiej klasy wyposażenie między innymi akwarystyki morskiej. Możemy zaproponować przede wszystkim filtry, grzałki, lampy, odpieniacze, pokarmy, pompy, preparaty, testy, sól, podłoża, skały, oświetlenia, kleje oraz mierniki zasolenia. Produkty te są stworzone z myślą o utrzymaniu odpowiednich warunków w akwarium. Nasze artykuły od zaufanych producentów są uprzednio przetestowane, aby mogły Państwu dobrze służyć. Dbamy bowiem o to, aby ułatwić klientom utrzymanie czystości zbiornika oraz odpowiednią pielęgnację fauny i flory akwarium. Warto pamiętać, że w przypadku wody morskiej, bardzo ważne jest odpowiednie zasolenie. Odpowiedni skład wody jest głównym czynnikiem, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie roślin i ryb. Zasolenie w akwarium powinno wahać się pomiędzy 25–40 ‰. U nas mogą znaleźć Państwo sól w opakowaniach o różnej gramaturze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Akwarystyka morska poświęcona jest hodowli zwierząt i roślin tylko w wodach morskich. Planta Garden oferuje zdatne dla takich wód produkty i urządzenia. W ofercie posiadamy filtry, grzałki, odpieniacze, pompy, sole i inne preparaty. Nasze produkty pozwalają na utrzymywanie czystości akwariów i pielęgnacji roślin i zwierząt w nich żyjących. Jesteśmy otwarci na pytania naszych klientów. Zapewniamy szybką dostawę.

Sól i woda

Odpowiedni skład wody morskiej jest głównym czynnikiem, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie roślin i ryb. Wszystkie składniki zawarte w wodzie morskiej muszą być perfekcyjnie dobrane. Wpływa to na rozwój życia w akwarium. Zasolenie w akwarium powinno wahać się pomiędzy 25- 40 ‰. Posiadamy najlepszej jakości produkty do utrzymania zdrowej wody w akwarium. Sprzedajemy sól w opakowaniach o rożnej wadze. Na co uważać?

Na co uważać?

Utrzymanie akwarium morskiego zależy od właściciela. Dzięki obserwacji i szybkiej reakcji może on zapobiec wielu problemom związanym z hodowlą ryb. Należy uważać z preparatami o wysokim stężeniu azotu i metali ciężkich. Nawet w śladowych ilościach mogą być niebezpieczne dla ryb. Odpowiednia i szybka reakcja akwarysty gwarantuje sukces. Służymy pomocną radą, staramy się wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości.