Kategorie produktów

► Akwarystyka morska

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 646 elementów

Akwarystyka morska

Akwarystyka morska poświęcona jest hodowli zwierząt i roślin tylko w wodach morskich. Planta Garden oferuje zdatne dla takich wód produkty i urządzenia. W ofercie posiadamy filtry, grzałki, odpieniacze, pompy, sole i inne preparaty. Nasze produkty pozwalają na utrzymywanie czystości akwariów i pielęgnacji roślin i zwierząt w nich żyjących. Jesteśmy otwarci na pytania naszych klientów. Zapewniamy szybką dostawę.

Sól i woda

Odpowiedni skład wody morskiej jest głównym czynnikiem, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie roślin i ryb. Wszystkie składniki zawarte w wodzie morskiej muszą być perfekcyjnie dobrane. Wpływa to na rozwój życia w akwarium. Zasolenie w akwarium powinno wahać się pomiędzy 25- 40 ‰. Posiadamy najlepszej jakości produkty do utrzymania zdrowej wody w akwarium. Sprzedajemy sól w opakowaniach o rożnej wadze. Na co uważać?

Na co uważać?

Utrzymanie akwarium morskiego zależy od właściciela. Dzięki obserwacji i szybkiej reakcji może on zapobiec wielu problemom związanym z hodowlą ryb. Należy uważać z preparatami o wysokim stężeniu azotu i metali ciężkich. Nawet w śladowych ilościach mogą być niebezpieczne dla ryb. Odpowiednia i szybka reakcja akwarysty gwarantuje sukces. Służymy pomocną radą, staramy się wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości.