Kategorie produktów

Promocje

Filtry zewnętrzne do akwarium

Filtr do akwarium to jedno z najbardziej niezbędnych akcesoriów, które powinien posiadać każdy akwarysta bez względu na poziom doświadczenia w hodowli ryb i roślin wodnych. Bez filtra woda bardzo szybko uległaby zanieczyszczeniu, a mieszkańcy akwarium znacznie odczuliby zmniejszenie ilości tlenu w wodzie, przez co mogłyby im grozić choroby, a nawet śmierć.

Działanie filtrów

Zewnętrzny rodzaj filtrów umieszcza się poza zbiornikiem, do którego doprowadzone są jedynie specjalne węże lub rurka. Wewnątrz filtra znajduje się silnik, dzięki któremu woda jest zasysana do wnętrza filtra, napowietrzana i filtrowana, a następnie z powrotem odesłana do akwarium. Aby oczyszczanie wody było skuteczne, filtr musi pracować przynajmniej kilkanaście godzin w ciągu doby. Co więcej, przynajmniej raz na kilka tygodni należy go wyczyścić. Podczas tego zabiegu najlepiej korzystać z wody akwariowej, a nie kranowej.

W ofercie sklepu akwarystycznego Planta Garden znajduje się szeroki wybór filtrów zewnętrznych. Wśród nich wyróżniamy filtry zewnętrzne kubełkowe, kaskadowe i kanistrowe. Filtr zewnętrzny do akwarium kaskadowy charakteryzuje się tym, że umieszcza się go w górnej części akwarium, dzięki czemu jest mało widoczny. Nasza oferta obejmuje: filtr akwariowy o różnej wydajności - do krewetkarni, małych jak i dużych rozmiarów akwariów. Wysoka wydajność takich filtrów zapewnia, szybkie czyszczenie oraz to, że zwierzęta akwariowe i rośliny pozostaną w dobrej kondycji. Filtry do akwarium wykorzystują do oczyszczania wody bardzo skuteczny węgiel aktywny, nieszkodliwy dla ryb. Dysponujemy także dużym wyborem w zakresie filtrów zewnętrznych kubełkowych. Sprzedajemy produkty renomowanych firm takich jak filtry Aquael, Aqua Nova, Aquatic Nature, Sunsun i wielu innych sprawdzonych producentów. W ofercie na sprzedaż posiadamy również szafki akwaria i zestawy 30l, 112l, 450l i inne. Koniecznie sprawdźcie pozostałe pozycje znajdujące się w dziale filtrów. Polecamy bardzo praktyczny filtr wewnętrzny i powierzchniowy renomowanych producentów.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów