Kategorie produktów

Maskownice

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Czasem bywa tak, że nawet najpiękniejsze, starannie dobrane dekoracje do akwarium nie są w stanie odwrócić uwagi od elementów technicznych zbiornika, które niestety do estetycznych nie należą. My w Planta Garden mamy jednak sposób, by zaradzić temu problemowi – maskownice.

Czym jest maskownica?

Maskownice do akwarium to nic innego, jak element dekoracyjny, którego zadaniem jest zasłonięcie/przykrycie elementów technicznych takich jak np. przyrządy filtracyjne. O ile rurki i filtry bez wątpienia powinny znajdować się na wyposażeniu każdego zbiornika, to jednak doskonale wiemy, że są one funkcjonalne, a nie – estetyczne.

Tutaj z pomocą przychodzą maskownice, które potrafią dyskretnie osłonić grzałkę czy rury bez wpływu na ich wydajność.

Maskownice i tła strukturalne – duet idealny

Maskownice do akwarium w szczególności polecamy w połączeniu z efektownymi tłami strukturalnymi. Wystarczy dobrać maskownicę z tym samym motywem/wzorem i o zbliżonej kolorystyce, a w kilka chwil zmienimy nasz zbiornik nie do poznania.

Maskownice oferowane w Planta Garden pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że nabyty produkt nie wydziela do akwarium szkodliwych substancji i jest całkowicie bezpieczny dla ryb i roślin.