Kategorie produktów

Wężyki silikonowe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Węże silikonowe do akwarium

Bogata oferta weży silikonowych do napowietrzaczy. Wysoka jakość i bogata oferta aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Ekspresowa wysyłka. Bogate stany magazynowe.

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden oferuje gotowe produkty i rozwiązania do akwarium zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych akwarystów. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości urządzenia i technologie renomowanych producentów z całego świata. W jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Sprawdź naszą ofertę.

Wężyki do napowietrzaczy do akwarium

Oferowane przez hurtownię Planta Garden wężyki są wszechstronnego zastosowania – bez problemu wykorzystasz je do napowietrzaczy różnych producentów, ponieważ posiadają uniwersalną średnicę wężyka 4/6 mm.

Wykonane z wysokiej jakości silikonu odznaczają się elastycznością oraz wytrzymałością. Niski koszt zakupu oraz szybka dostawa to atuty naszego sklepu – posiadamy bogato wyposażony magazyn w znaczne ilości o każdej możliwej długości, dzięki czemu w kilka chwil wybierzesz wężyk silikonowy do napowietrzacza w akwarium niezbędny do Twojego zbiornika.

Co istotne, nasze wężyki silikonowe do napowietrzaczy akwarium nie twardnieją z czasem, przez co dłużej mogą odgrywać swoją rolę. Dostępne w wariancie transparentnym.