Kategorie produktów

Gąbki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 168 elementów

Gąbki do filtrów w akwarium

By każdy filtr mógł sprawnie pracować, jego części muszą być odpowiednio dostosowane. Z upływem czasu Wymiana części jest niezbędnym elementem sprawnego funkcjonowania filtrów do akwarium.

W filtrze najczęściej wymienia się gąbki. Kiedy gąbka jest przestarzała, nie spełnia należycie swojej funkcji. Wybór odpowiedniej gąbki do akwarium zależy również od rodzaju filtra. Planta Garden oferuje różnego rodzaju akcesoria niezbędnych do prawidłowego działania filtra: takie jak: różnych rozmiarów gąbki, waty syntetyczne, włókniny filtracyjne oraz wkłady węglowe. Dbając o klientów proponujemy Państwu niskie ceny naszych akcesoriów.

Gąbki do akwarium

By każdy zbiornik tworzył odpowiednie warunki do egzystencji wodnych stworzeń, trzeba uzupełnić go o filtrację. Jednym z elementów tego urządzenia są gąbki, które trzeba odpowiednio dobrać. Jest to część, którą należy bardzo często wymieniać, aby zachować odpowiednio zadbany zbiornik oraz dać wodnym osobnikom omiejsce do rozwoju. Gdy gąbka jest już zanieczyszczona i zniszczona, nie spełnia odpowiednio swojej ważnej funkcji. Gąbkę należy dobrać do rodzaju posiadanego w akwarium filtra. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę najróżniejszych gąbek, aby poprawnie je dobrać do swojego system filtracyjnego. Posiadamy elementy tego typu o gładkiej, a także szorstkiej strukturze. Ponadto zaoferować możemy wkłady gąbkowe oraz biologiczne, wkłady do filtra, a także moduły filtracyjne. U nas z pewnością znajdą Państwo jedną z najszerszych ofert akwarystycznych na rynku. Zachęcamy więc do zamawiania w naszym sklepie i kontaktowania się z nami w razie potrzeby. Doradzamy na podstawie sumiennie zdobywanej wiedzy z działu akwarystyki.