Kategorie produktów

Kompletne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów

Kompletne testy akwarystyczne

Internetowa hurtownia Planta Garden dba o zadowolenie każdego klienta. Dlatego też poza klasycznym asortymentem oferujemy także innowacyjne i kompletne zestawy do badania jakości wody w akwarium. Pozwalają one bowiem na precyzyjne pomiary i uzdatnienie wody. Dzięki opracowanej formie testy do akwarium pozwalają na szybką reakcje. W naszym akwarystycznym sklepie internetowym znajdą Państwo testy na zawartość: amoniaku (NH3, NH4), azotanów (NO3), azotynów (NO2), chloru (Cl2), dwutlenku węgla (CO2), fosforanów (PO4), Krzemianów (SiO2), Magnezu (mg), miedzi (Cu), odczynu (pH)potasu (K) oraz tlenu (O2). Posiadamy również testy badające twardość ogólną (KH), twardość węglową (KH), wapń (Ca), żelazo (Fe), a także inne.

Współpracujemy z wieloma słynnymi i zaufanymi firmami takimi jak Aquaforest, Azoo, Colombo, EHEIM, HANNA Instruments, JBL, Salifert, Seachem, sera, Tetra, Tropical oraz ZOOLEK. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. W razie wszelkich pytań – proszę się z nami kontaktować. Nasi wykwalifikowani doradcy z największą przyjemnością pomogą Państwu w podjęciu odpowiedniej decyzji co do zakupów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby zawsze odpowiednio doradzić w razie wątpliwości.

Kompletne testy do akwarium

Samodzielna kontrola parametrów wody to zadanie każdego właściciela akwarium. Nasze kompletne testy pozwalają w precyzyjny sposób uzdatniać wodę. Bardzo szeroki zakres testów pozwoli na szybką reakcję. Zachodzące zmiany w akwarium nie są dobrym znakiem. Popraw, jakość wody odpowiednim testem z naszej oferty.

Testy na zawartość magnezu, krzemianu, twardości wody spełnią wymagania doświadczonych posiadaczy akwarium. Oferujemy produkty takich producentów jak JBL, Tetra, Zoolek. Tylko renomowani producenci dają gwarancję dokładnych pomiarów.