Kategorie produktów

Świetlówki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 139 elementów

Świetlówki do akwarium

Światło w akwarium to jedno z najważniejszych części wyposażenia. Odpowiada ono bowiem za poprawny rozwój i zdrowie barwnych mieszkańców zbiornika. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu głębinowa fauna i flora mają szansę na odpowiedni wzrost. Tylko w obecności dobrego światła możliwy jest proces fotosyntezy, który jest kluczowy w cyklu życia podwodnego. Ponadto oświetlenie pełni rolę wizualną. Sprawia, że akwarium świetnie się prezentuje i jest idealną dekoracją każdego wnętrza. Wtedy obserwacja głębinowych stworzeń jest bardzo atrakcyjna. Zastanawiając się nad odpowiednim oświetleniem, warto zwrócić uwagę właśnie na świetlówki. Ich żywotność jest niezwykle długa, a działania ekonomiczne. Na naszej stronie znajdziesz je w wieluwariantach kolorystycznych. Posiadamy świetlówki T5, T8 i PL. Na naszej stronie dostępne są świetlówki do akwarium roślinnego oraz z rybkami dekoracyjnymi. Ich dużym walorem jest to, że są bezpieczne i łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktowania się w razie problemów. Służymy pomocą i realizujemy szybki i bezpieczne wysyłki.

Świetlówki do akwarium roślinnego i z rybami

Światło w akwarium pełni ważną funkcję w procesie wytwarzania tlenu przez rośliny, dzięki czemu rybki i inne zwierzęta akwariowe mogą prawidłowo się rozwijać. Tylko w obecności światła jest możliwy proces fotosyntezy, co więcej u ryb światło wpływa na podstawowe cykle życiowe m.in.  tarło czy procesy pokarmowe. Oświetlenie pełni również rolę wizualną, dzięki niemu wnętrze zbiornika prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Obecnie najpopularniejszym sztucznym źródłem światła wybieranym do hodowli roślin i zwierząt w zbiornikach wodnych są świetlówki. Są bardzo ekonomiczne, mają długą żywotność, ponad to świetnie rozjaśniają cały zbiornik, występują również w wielu kolorach.

Bezpieczne i łatwe w montażu świetlówki

Oferujemy Państwu szeroki wybór świetlówek T5, T8 i PL. W sprzedaży świetlówki do akwarium roślinnego i z rybami. Dostępne modele wiodących producentów Juwel, Sylvania i Sera o różnej mocy i temperaturze barwowej. Nasze świetlówki przystosowane są do każdego rodzaju akwarium, dzięki temu każdy Klient znajdzie coś dla ciebie. Wydobywane światło znakomicie wpływa na rozwój roślin. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom można uzyskać unikatowy efekt. Dobór odpowiedniego oświetlenia do akwarium może sprawić, że będzie się prezentowało znacznie lepiej. Oferowane świetlówki są bezpieczne i łatwe w montażu. Wybór odpowiedniego źródła światła zwłaszcza dla początkujących akwarystów może stanowić nie lada problem. Dlatego Klientom którzy nie znają zastosowania i nie potrafią wybrać zapewnimy fachową pomoc. Szybko realizujemy złożone zamówienia. Zapraszamy do zakupu.