Kategorie produktów

Uchwyty na pokarm do akwarium

Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Czym są uchwyty na pokarm do akwarium?

Posiadasz akwarium lub terrarium, w którym karmisz ryby i inne zwierzęta nie tylko granulatami czy żywym pokarmem? Oferowane przez nas uchwyty na pokarm do akwarium pozwolą Ci cieszyć się widokiem karmionych zwierząt, którym pokarm nie wędruje po zbiorniku w miejsca trudnodostępne albo niewidoczne dla człowieka.

Uchwyty na pokarm do akwarium wykonane są z elastycznego zacisku, który przytwierdza się do szyby za pomocą przyssawki. W razie potrzeby uchwyt na pokarm możesz dowolnie przesuwać lub wyjmować.

Co można umieszczać w uchwytach na pokarm do akwarium?

Uchwyty na pokarm do akwarium sprawdzą się w przypadku żywności niebędącej granulkami. W uchwytach na pokarm możesz więc umieszczać w nich np. liście alg czy sałatę.

Dzięki uchwytom na pokarm do akwarium zyskasz możliwość obserwacji swoich pupili podczas spożywania posiłku – będą cały czas widoczne. Także jedzenie nie będzie się przemieszczać po całym zbiorniku, a w szczególności po elementach dekoracyjnych, które mogą okazać się nieosiągalne przez ryby. Dzięki temu ograniczysz do minimum potencjalne zanieczyszczenie wody.