Kategorie produktów

Redukcje

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Złączki redukcyjne do akwarium w ofercie Planta Garden

Nasza hurtownia akwarystyczna oferuje sprzęt i akcesoria do wyposażenia akwarium niezależnie od jego pojemności. U nas wyposażysz swój zbiornik o niezbędne wyposażenie, w tym instalację techniczną CO2. Do prawidłowego działania systemu doprowadzania dwutlenku węgla do wody potrzebne są sprawdzone i wytrzymałe produkty. I tylko takie rekomendujemy polecając je do zakupu.

Złączki redukcyjne służą do łączenia rurek o dwóch różnych średnicach. Są wykorzystywane przy różnych instalacjach w akwarium.

Redukcja w instalacji technicznej CO2

Podczas montażu instalacji technicznej CO2 konieczne jest posiadanie narzędzi umożliwiających łączenie rurek o różnych średnicach. Oferowane przez nas złączki redukcyjne firmy TEKMA pozwalają na założenie instalacji w przypadku rurek o gwincie zewnętrznym ¼’’ oraz gwincie wewnętrznym 1/8’’.

Kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność, że nabywasz tylko sprawdzone akcesoria i sprzęty akwarystyczne od renomowanych producentów. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę zamawianych elementów. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!