Kategorie produktów

Skrobaki do szyb

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

Rola skrobaka do szyb akwarium

Czyściki magnetyczne czy tradycyjne pomagają nam utrzymać porządek na ścianach akwarium, jednak w przypadku trudnych do usunięcia osadów czy glonów potrzebujemy czegoś ostrego, ale jednocześnie nie rysującego szyby. Tutaj z pomocą przychodzą skrobaki do szyb akwarium, dzięki którym Twoje akwarium będzie czyste bez specjalnego wysiłku z Twojej strony.

Jak pozbyć się osadów z akwarium?

Szyby są dla nas „oknem na świat” zbiornika, jednak z biegiem czasu, nawet przy zastosowaniu wszelkich możliwych filtrów, odmulaczy czy jonizatorów – na ścianach mogą powstawać osady czy zbierać się glony. W tym wypadku zwykły czyścik nie usunie tych zabrudzeń.

Skrobaki do szyb akwariowych posiadają stalowe ostrze, które bez problemu zeskrobie trudne do usunięcia zanieczyszczeń, bez zarysowania szkła. Oferowane przez Planta Garden skrobaki do szyb akwariowych zostały przez nas skrupulatnie sprawdzone i dobrane – polecamy jedynie renomowane marki, które nie wyrządzą szkód w Twoim akwarium (nie zniszczą silikonu na łączeniach szyb).

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Nie wiesz, czy sam skrobak do szyb akwariowych wystarczy? Zapoznaj się z produktami wielofunkcyjnymi, jak skrobak czyszczący 3 w 1. Posiadamy także ostrza do oferowanych skrobaków.