Kategorie produktów

Ceramiczne ozdoby akwariowe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

Dekoracje w akwarium pełnią nie tylko funkcję ozdobną. Odpowiednio dobrane nie szkodzą roślinom i rybom, ale także sprawiają, że dzięki nim zwierzęta czują się bezpieczniej – mogę znaleźć schronienie za kamieniami, w korzeniu, muszli czy niewielkim zamku. W Planta Garden polecamy ceramiczne ozdoby akwariowe – są niedrogie, trwałe oraz bezpieczne.

Rurki ceramiczne do akwarium

Są istoty wodne, które wprost uwielbiają wykorzystywać każdy możliwy otwór jako kryjówkę. Oferowane w naszym sklepie internetowym ceramiczne rurki w kształcie bambusa są świetnym azylem dla krewetek, sumów czy zbrojników oraz ryb żerujących po zmroku.

Skałki i groty ceramiczne

Kolejna propozycja dekoracji do akwarium to skałki i groty. Podobnie jak rurki są świetną kryjówką dla ryb i skorupiaków. Co ważne, oferowane przez Planta Garden ceramiczne ozdoby do akwarium nie wpływają na ph ani pozostałe parametry wody, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Fantazyjne ozdoby ceramiczne

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ceramicznych ozdób do akwarium. Znajdziesz tutaj również dekoracje o nietypowych kształtach, dostępnych w różnych rozmiarach. Posiadamy także ceramiczne zamki.