Kategorie produktów

Pułapki do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pułapki w akwarium – możliwe zastosowania

Wbrew pozorom, pułapki w akwarium nie muszą służyć wyłącznie do wabienia i wyłowu ryb. Oferowane przez Planta Garden pułapki w akwarium w postaci pojemników z wymiennymi przegrodami umożliwiają wykorzystanie sprzętu jako miejsce aklimatyzacji nowych ryb lub odizolowania narybku od pozostałych mieszkańców zbiornika.

Taki sposób działania pułapki do akwarium umożliwia bezstresowe uwalnianie ryb po zakończeniu procesu aklimatyzacji i nie wymaga od nas wyszukiwania zwierzęcia w zbiorniku – wystarczy odpowiednia przynęta.

Pułapki na ślimaki do akwarium

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden poleca w swojej ofercie pułapki w akwarium na ślimaki. Obecność tych „intruzów” negatywnie wpływa na ryby oraz roślinność w zbiorniku. Nasze pułapki na ślimaki do akwarium pozwalają na szybkie i praktycznie bez naszego udziału wybieranie ze zbiornika ślimaków.

Wystarczy umieścić przynętę w postaci pokarmu w granulkach i czekać, aż ślimaki wpadną do pułapki w akwarium. Zostaje tylko wyjąć pojemnik i możemy cieszyć się akwarium bez ślimaków!