Kategorie produktów

Pozostałe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Pozostałe akcesoria do instalacji technicznych CO2 w akwarium

Instalacja techniczna CO2 w akwarium to nie tylko złączki, nyple, kolanka czy trójniki. W tej zakładce znajdziesz pozostałe akcesoria przydatne podczas tworzenia systemu doprowadzania dwutlenku węgla do zbiornika.

Wszystkie oferowane przez Planta Garden produkty i rozwiązania zostały wyselekcjonowane przez naszych doświadczonych pracowników. Proponujemy wyłącznie sprawdzone i rekomendowane akcesoria akwarystyczne renomowanych producentów.

Węże poliuretanowe do instalacji CO2

Oferowane przez nas węże poliuretanowe do instalacji CO2 odznaczają się idealną przezroczystością – nie zmieniają barwy po zanurzeniu w wodzie, nie ulegają odbarwieniu, dzięki czemu wtapiają się w otoczenie, pozostając niemal niewidoczne w akwarium.

Średnica wężyka jest uniwersalna i wynosi 6/4 mm. Poliuretan zapewnia twardość i odporność węża do ciśnienia 10 bar.

Przyssawki silikonowe do instalacji CO2

Dostępne w Planta Garden przyssawki silikonowe sprawdzą się do prowadzenia instalacji technicznej wewnątrz zbiornika. Przyssawki na węże są łatwe w montażu, w dowolnym momencie można je przenieść w inne miejsce bez konieczności czasochłonnego demontażu i montażu.

Sprawdź naszą ofertę i zwróć się do nas, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – telefonicznie i drogą elektroniczną.