Kategorie produktów

Kamienie / Nabąblacze

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

Kamienie napowietrzające do akwarium

Planta Garden poleca tanie i wyjątkowo efektywne kamienie napowietrzające do akwarium. W zależności od potrzeb kupisz u nas kamień napowietrzający nawet za mniej niż 2 złote! Nasz sklep akwarystyczny zaopatruje się wyłącznie u sprawdzonych producentów, których polecają klienci Planta Garden.

Jak działają kamienie napowietrzające?

Z pozoru tak niewielki element może zdziałać cuda w Twoim akwarium! Kamienie napowietrzające, zwane także nabąblaczami, dostępne są w różnych wymiarach i kształtach. Zasada ich działania jest dość prosta. Każdy kamień posiada dwa przewody, które doprowadzają powietrze do kamieni zawierających wiele niewielkich otworów. To właśnie przez te otwory powietrze przedostaje się do wody w postaci niezliczonej ilości drobnych bąbelków.

Kamienie napowietrzające zapewniają wysoki poziom dyfuzji powietrza, pozwalając na wytworzenie bąbelków powietrza o przeróżnych kształtach.

Estetyczne i praktyczne nabąblacze

W Twoim akwarium nie musi wiać nudą! W Planta Garden stawiamy na nowoczesne i designerskie rozwiązania, które jednocześnie są funkcjonalne i niezawodne. Tylko u nas znajdziesz kamienie napowietrzające w ciekawych kształtach: sześcian, rozgwiazda czy muszelka. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!