Kategorie produktów

O wysokości 30 cm

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Tła akwarystyczne o wysokości 30 cm

Tło w akwarium pełni jednocześnie funkcję estetyczną i praktyczną. Z jednej strony stanowi ciekawy element dekoracyjny zbiornika, z drugiej – zasłania ścianę oraz umieszczoną za szybą instalację czy filtry. W Planta Garden oferujemy tła akwarystyczne o różnych wzorach i wymiarach – zarówno do niewielkich akwariów o wysokości 30 cm, jak i bardzo rozbudowanych zbiorników.

Po co mi tło do akwarium?

Tło stanowi niedrogi element dekoracyjny, który w dodatku łatwo można zmienić, a tym samym w kilka chwil jesteś w stanie diametralnie odmienić Twoje akwarium. W naszym sklepie akwarystycznym znajdziesz wiele wzorów i kolorów do zbiorników, dzięki którym całość będzie prezentować się wyjątkowo.

Umieszczenie odpowiednio dopasowanego tła sprawi także, że ryby i skorupiaki będą spokojniejsze, odczuwając bezpieczeństwo jak w naturalnych warunkach. Swoją drogą, ile można wpatrywać się w pozbawioną dynamiki czy głębi pustą ścianę?

Jeśli nie przepadasz za fototapetami, możesz również zdecydować się na folie samoprzylepne, wówczas wyeksponujesz ryby oraz roślinność w zbiorniku.

Tło do niewielkiego zbiornika

W Planta Garden oferujemy tła do akwarium o wysokości 30 cm – to niewielkie zbiorniki, które tak samo potrzebują efektownych i wyjątkowych dekoracji. Wybierz spośród dostępnych wzorów i kolorów. W szczególności polecamy tła dwustronne – łatwo je wymienić, aby w kilka chwil odmienić wnętrze zbiornika.