Kategorie produktów

Odmulacze do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

Odmulacze do akwarium – produkt, który trzeba mieć!

Nie ma nic bardziej irytującego w akwarium niż gromadzące się w podłożu zanieczyszczenia: odchody ryb, liście roślin, resztki pokarmu muł – można by wymieniać. Odkładanie się tych nieczystości może zaszkodzić rybom oraz roślinom, dlatego konieczne jest ich częste opróżnianie, najlepiej bez częstej wymiany wody.

Tutaj na pomoc przychodzą odmulacze do akwarium. Prosta konstrukcja oraz zasada działania odmulaczy do akwarium pozwala szybko i bez większego wysiłku na oczyszczenie dnia zbiornika z większości zanieczyszczeń.

Jak działa odmulacz do akwarium?

Oferowane w Planta Garden odmulacze do akwarium pochodzą jedynie od renomowanych producentów. Najczęściej składają się z wężyka/rurki ssącej, kratki lub sitka zapobiegającego zasysaniu żwiru (i ryb) orz zawór szybkiego rozruchu, który pozwala na samoczynne zasysanie wody.

Polecamy także odmulacz do akwarium wyposażony w czyścik do szyb – w jednej chwili możesz usunąć uporczywe i nieestetyczne glony. Nie zarysujesz powierzchni szyby, a odpad od razu zostanie zassany przez urządzenie. Koniec z strzępkami glonów unoszącymi się w wodzie akwariowej!

Szukasz odmulacza do akwarium i nie wiesz jaki model wybrać do swojego akwarium? Zapytaj nas!