Kategorie produktów

O wysokości 61 cm

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Tła akwarystyczne o wysokości 61 cm

Zbiornik zbiornikowi nierówny. Jedni preferują minimalizm, innym zależy na odwzorowaniu naturalnych warunków życia. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, z pewnością zainteresują Cię nasze tła akwarystyczne, które oferujemy w Planta Garden!

Co daje tło w akwarium?

Tło w akwarium może całkowicie odmienić wystrój zbiornika, a przy tym jest elementem dekoracyjnym o niewielkich kosztach. Poza tym możesz w dyskretny sposób zakryć to, czego pokazywać nie chcesz (ścianę albo sprzęt i wyposażenie za zbiornikiem).

Proponowane przez nas tła akwarystyczne są łatwe w montażu, ale równie proste w demontażu. Do ich czyszczenia nie potrzeba specjalnych środków czy przygotowania.

Tło do akwarium XL

Z reguły akwarium o wysokości 61 cm to jest już większa inwestycja. Ale – jak pisaliśmy na początku – zbiornik zbiornikowy nierówny. Dlatego w Planta Garden tła do akwarium o wysokości 61 cm możesz zamówić w odcinkach po 10 cm. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię długość i zamówisz wielokrotność 10 cm, a my odeślemy Ci tło w jednym odcinku (np. dla zbiornika o długości 50 cm klikasz 5 sztuk – otrzymujesz jeden obrazek o wymiarach 50 x 61 cm). Proste, prawda?