Kategorie produktów

Rurki do karmienia

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Rurki do karmienia do akwarium – w jakich sytuacjach się sprawdzą?

W ofercie hurtowni akwarystycznej Planta Garden znajdziesz przeróżne akcesoria do akwarium ora zdo żywienia ryb oraz innych stworzeń akwariowych. Wśród nich plasują się także rurki do karmienia do akwarium wykonane z wysokiej klasy szkła, odpornego na zarysowania.

Jakie stworzenia możesz karmić przy pomocy rurek do akwarium? To przede wszystkim krewetki, ryby, korale i ukwiały, a także raki oraz ryby żerujące na dnie.

Jak działa rurka do karmienia do akwarium?

Metoda działania jest prosta – po umieszczeniu rurki do akwarium w zbiorniku należy przez otwór wlotowy wsypać pokarm, który następnie zawędruje do uprzednio ustawionej pod rurką podstawki lub karmnika.

Po co nam rurka do karmienia, skoro na dnie i tak znajduje się pojemnik? Ponieważ umieszczenie pokarmu przez rurkę do podstawki pozwala unikać wędrowania pożywienia po zbiorniku – dzięki temu ograniczysz szanse na „sprzątanie po obiedzie” całego akwarium.

Same rurki do karmienia do akwarium są łatwe w czyszczeniu, a przez to, że są przezroczyste możesz w łatwy sposób ocenić stan czystości wnętrza rurki do karmienia.

Pamiętaj przy wyborze rurki do karmienia, aby wybrać wariant krótszy od zbiornika o 5 do 10 cm.