Kategorie produktów

Lampy UV do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

W Planta Garden oferujemy lampy UV do sterylizacji wody. Walka z glonami potrafi spędzać sen z powiek niejednemu, nawet doświadczonemu akwaryście. Z pomocą przychodzi technologia, czyli lampy UV. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Filtracja promieniami UV

Lampa UV jest montowana na rurze doprowadzającą przefiltrowaną wodę z powrotem do akwarium. Pamiętajmy, że nazwa może być tutaj myląca – nie należy stosować lampy UV do oświetlania akwarium, a do sterylizacji wody.

Sterylizatory UV

W Planta Garden oferujemy sterylizatory wody o różnej mocy, które stosujemy w akwariach w zależności od pojemności zbiorników. Światło UV usuwa z wody glony, likwiduje chorobotwórcze bakterie i niszczy pierwotniaki.

Tubusy

Tubus to szkło kwarcowe, które chroni żarnik przed dostępem wody. W Planta garden znajdziesz tubusy kwarcowe do lamp o różnych mocach. Nie wiesz, który produkt wybrać? Zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie udzielą wskazówek i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Żarniki

Żarniki UV są odpowiednikami tradycyjnych żarówek, choć emitują inny rodzaj światła i posiadają inny gwint. Odznaczają się bardzo długą żywotnością – zabijają glony i inne mikroorganizmy, które zabarwiają wodę na zielono.