Kategorie produktów

Zestawy CO2 bez butli

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Zestawy bez butli CO2 do Twojego akwarium

W naszym sklepie akwarystycznym możesz liczyć na szeroką ofertę w każdym aspekcie. Polecamy gotowe do montażu zestawy CO2 bez butli. Różne warianty w zestawach umożliwiają szeroki wybór oraz dopasowanie pod względem Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy zestawy Classic, Premium oraz Digital – jeśli nie wiesz, który z nich wybrać, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiedni zestaw CO2 bez butli dla Twojego akwarium. Na powyższe zestaw udzielamy 5-letniej gwarancji!

Zestaw bez butli Camozzi

Zestawy CO2 bez butli z wykorzystaniem sprzętu firmy Camozzi to nasze rekomendacje. Tego producenta z branży akwarystycznej nie trzeba przedstawiać. Jako znana i wielokrotnie polecana marka, firma ta może pochwalić się solidnie wykonanymi, trwałymi i niezawodnymi akcesoriami do CO2. Zdecydowanie polecamy nasze propozycje zestawów CO2 Camozzi w wariantach Premium oraz Digital.

Zestaw CO2 ProGrow

Oferowany w naszym sklepie zestaw ProGrow PR1 posiada m.in. reduktor, elektrozawórzaworek precyzyjny oraz licznik bąbelków z zaworkiem zwrotnym. Producent udziela 2-letniej gwarancji na ten zestaw CO2 do akwarium. Do zakupu otrzymasz także zapasowe uszczelki oraz polską instrukcję obsługi.