Kategorie produktów

Grzałki do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów

Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne grzałki do akwarium. Dostępne w sklepie internetowym Planta Garden grzałki o różnych mocach, które dobierzesz w zależności od wielkości zbiornika. W ofercie naszego sklepu znajdziesz grzałki z termostatem, bez termostatu i przepływowe.

Po co grzałka w akwarium?

Ryby źle znoszą wahania temperatury wody. Nawet niewielki spadek czy wzrost może przyczynić się do nieprawidłowego rozwoju ryby, zwiększenia szansy na wystąpienie infekcji czy chorób. Obniża się komfort życia zwierzęcia, co przekłada się także na stan zdrowia.

Dlatego możliwość kontrolowania i regulacji temperatury wody w zbiorniku np. za pomocą grzałki do akwarium jest niezwykle ważna. Niektóre gatunki ryb wymagają określonej temperatury wody ze względu na pochodzenie i warunki panujące w miejscu ich występowania.

Jaką grzałkę do akwarium kupić z termostatem czy bez?

Większość dostępnych na rynku grzałek akwariowych jest zaopatrzona w termostat, dzięki czemu nie trzeba wyposażać się dodatkowo w kolejne urządzenie. W sklepie akwarystycznym Planta Garden otrzymujesz produkty wyłącznie sprawdzone i przetestowane, grzałki do akwarium sprzedawane są w przystępnej cenie, z szybką i bezpieczną dostawą.