Kategorie produktów

Grzałki do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów

Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne grzałki do akwarium. Dostępne w sklepie internetowym Planta Garden grzałki o różnych mocach, które dobierzesz w zależności od wielkości zbiornika. W ofercie grzałki z termostatem, bez termostatu i przepływowe.

Po co grzałka w akwarium?

Ryby źle znoszą wahania temperatury wody. Nawet niewielki spadek czy wzrost może przyczynić się do nieprawidłowego rozwoju ryby, zwiększenia szansy na wystąpienie infekcji czy chorób. Obniża się komfort życia zwierzęcia, co przekłada się także na stan zdrowia.

Dlatego możliwość kontrolowania i regulacji temperatury wody w zbiorniku jest niezwykle ważna. Niektóre gatunki ryb wymagają określonej temperatury wody ze względu na pochodzenie i warunki panujące w miejscu ich występowania.

Grzałki – z termostatem czy bez?

Większość dostępnych na rynku grzałek jest zaopatrzona w termostat, dzięki czemu nie trzeba wyposażać się dodatkowo w kolejne urządzenie. W Planta Garden otrzymujesz produkty wyłącznie sprawdzone i przetestowane, grzałki do akwarium sprzedawane są w przystępnej cenie, z szybką i bezpieczną dostawą.