Kategorie produktów

Promocje

Filtry

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 278 elementów

Filtr do akwarium

Filtry to jedne z ważniejszych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania sztucznych zbiorników wodnych. Odpowiednio dobrane urządzenie do filtracji sprawia, że środowisko biologiczne i chemiczne wody jest przyjazne dla funkcjonowania i rozwoju roślin, ryb i innych organizmów. Ryby wydzielają trujące związki, które poprzez filtry są skutecznie neutralizowane. Oferujemy Państwu szeroki wybór: filtry zewnętrzne, wewnętrzne, powierzchniowe, RO i inne. Ceny w Planta Garden zaczynają się już od 11zł. Wybierając filtr do akwarium należy kierować się rozmiarem zbiornika i zagęszczeniem w nim ryb oraz roślin. Każde urządzenie filtrujące znajdujące się w naszym asortymencie charakteryzuje się cichą pracą i łatwą wymianą wkładów filtracyjnych. W ofercie Planta Garden znajdą Państwo także setki akcesoriów, części zamienne, lampy UV oraz media do filtracji mechanicznej, biologicznej, chemicznej i wielozadaniowej.

Jak wybrać filtr do akwarium?

W związku z brakiem naturalnej filtracji wody w akwarium jej czystość oraz skład może ulegać ogromnemu pogorszeniu. Aby zachować naturalny, czysty kolor oraz ograniczyć ilość zanieczyszczeń, miłośnicy akwarystyki wybierają sprawdzone filtry do akwarium. W zależności, od jakich tego rozmiarów jest akwarium, trzeba dobrać odpowiednie urządzenie filtrujące, które posiadać będzie odpowiednią wydajność. Urządzenie musi posiadać wysoką kulturę pracy, w związku, z tym że niemal nieprzerwanie będzie napowietrzać wodę w akwarium oraz dbać o ciągły obieg wody, wprowadzając ją w ruch.

Popularne rodzaje filtrów

Decydując się na wybór dodatków do akwarium takich jak filtry, warto wybrać urządzenia sprawdzonych producentów, które wykorzystują sprawdzoną technologię. Do najpopularniejszych modeli, zaliczyć można z całą pewnością filtry kaskadowe oraz filtry kubełkowe i gąbkowe. Decydując się na konkretny model, warto sprawdzić, czy jest to filtr montowany zewnętrznie, czy jego miejsce jest w akwarium.

Przy wyborze odpowiednich akcesoriów do akwarium pomogą Państwu wykwalifikowani doradcy. Zapraszamy do kontaktu i zakupów.