Kategorie produktów

Liczniki bąbelków

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Po co licznik bąbelków CO2?

Kontrolowanie ilości podawanego do akwarium dwutlenku węgla jest niezwykle istotne i wymaga odpowiednich akcesoriów. Licznik bąbelków do akwarium umieszcza się na szybie lub w szafce, natomiast najbardziej miarodajne wyniki otrzymuje się podczas montażu urządzenia bezpośrednio na reduktorze CO2.

Licznik bąbelków umożliwia kontrolę ilości CO2 w sposób wizualny – liczysz ilość pojawiających się pęcherzyków powietrza w zbiorniczku wypełnionym wodą. Pamiętaj o regularnym uzupełnianiu wody w zbiornik

Rodzaje liczników bąbelków do akwariów

W ofercie hurtowni akwarystycznej Planta Garden znajdziesz zarówno plastikowe i szklane liczniki bąbelków CO2. Wybór odpowiedniego z nich zależy od kilku czynników. Określ, czy urządzenie ma być widoczne, czy jednak znajdzie się w szafce lub miejscu nierzucającym się w oczy. Ustal także, na czym Ci zależy.

Liczniki plastikowe są bardziej wytrzymałe i odporne, natomiast liczniki szklane odznaczają się efektownym designem i mogą stanowić niejako element dekoracyjny zbiornika. Nie wiesz, który licznik bąbelków wybrać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!