Kategorie produktów

Limestone

Tła strukturalne Limestone

W Planta Garden od zawsze stawiamy na jakość, dlatego w naszym sklepie akwarystycznym znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone, polecane przez akwarystów produkty oraz dekoracje do Twojego akwarium. Dziś skupiamy się na tłach strukturalnych Limestone – sprawdź, dlaczego je polecamy!

W czym tkwi sekret tła strukturalnego?

Tła strukturalne cieszą się popularnością wśród akwarystów, ponieważ wprowadzają do akwarium efekt trójwymiarowości, nie zajmując przy tym znacznej ilości miejsca. Są łatwe w montażu, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i motywach (korzeń, skały itp.).

Obecność tła strukturalnego wpływa także pozytywnie na zachowanie ryb – czują się „jak w domu”, tj. w naturalnych warunkach występowania. Przez to są spokojniejsze i mniej zestresowane.

Tła strukturalne Limestone – system modułowy

To, co wyróżnia tła strukturalne Limestone, to ich modułowość. Tła są dostępne w danej serii w równych fragmentach, o odmiennych kształtach czy kolorach, co umożliwia nam dowolną aranżację tylnej ściany. W ten sposób mamy wpływ na końcowy wygląd tła znajdującego się w zbiorniku. Jako hurtownia akwarystyczna z wieloletnim doświadczeniem w branży wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i doskonale wiemy, czego oczekują od oferowanych przez nas produktów. Dlatego w sklepie internetowym Planta Garden znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.