Kategorie produktów

Zaworki, kolanka, złączki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Zaworki powietrza do napowietrzaczy w akwarium

Zaworki służą do regulacji ilości podawanego powietrza. Dzięki nim można rozdzielić napowietrzanie na kilka zbiorników za pomocą jednej pompki napowietrzającej. Bogata oferta sprzętu akwarystycznego. Wygodny i czytelny sklep internetowy Planta Garden.

Aby można było stosować wszelkiego rodzaju napowietrzacze czy inne systemy filtrujące wodę w zbiorniku, niezbędne są nie tylko oprzyrządowania do tego przeznaczone, ale także akcesoria w postaci różnych zaworków, kolanek i złączek, dzięki którym możemy stworzyć instalację dostosowaną do naszych potrzeb. W Planta Garden znajdziesz to wszystko w jednym miejscu!

Rola napowietrzaczy w zbiorniku

O tym, że tlen jest potrzebny do życia zarówno na lądzie, jak i w wodzie, nikogo przekonywać nie trzeba. Tlen jest pierwiastkiem, bez którego nie istniałoby życie na Ziemi. Dlatego także ryby potrzebują odpowiedniego poziomu tlenu pod wodą, aby mogły prawidłowo funkcjonować i egzystować.

Tutaj z pomocą akwarystom przychodzą urządzenia napowietrzające, które są nam potrzebne z różnych powodów – mała ilość roślin w stosunku do ryb zamieszkujących zbiornik, przerybienie zbiornika itp.

Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu tlenu – za pomocą dyfuzorówdeszczowni czy pompki. Aby jednak te rozwiązania mogły sprawnie funkcjonować, potrzebne są elementy łączące wszelkie rurki, fragmenty instalacji itd.

Zaworki, złączki i kolanka do napowietrzaczy do akwarium dostępne w sklepie Planta Garden

Jako profesjonalna hurtownia akwarystyczna zapewniamy naszym klientom pełne wyposażenie akwarium – u nas znajdziesz wszystko, aby poprowadzić zbiornik od A do Z. Tylko tutaj oferujemy zaworki, kolanka czy złączki dostosowane do stosowanych wężyków i innych łączeń instalacji napowietrzającej w akwarium. W razie potrzeby nasi doradcy służą pomocą!