Kategorie produktów

Nożyczki akwarystyczne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

Gwarantujemy bezawaryjność naszych nożyczek akwarystycznych

Oferowane w Planta Garden nożyczki akwarystyczne są naszej produkcji, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy za nie poręczyć! Jesteśmy pewni naszych nożyczek akwarystycznych do tego stopnia, że udzielamy na nie dożywotniej gwarancji! Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli z jakiegoś powodu zakupione u nas nożyczki akwarystyczne ulegną awarii – wymienimy je na nowe, bez dodatkowych kosztów.

Czym wyróżniają się nożyczki akwarystyczne?

Przede wszystkim, w codziennych sytuacjach masz do czynienia z nożyczkami mało odpornymi na wilgoć. Nasze produkty od pielęgnacji roślin akwarystycznych wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Odrębną kwestią jest kształt nożyczek akwarystycznych. Te domowe zwykle są dość grube, mało praktyczne w sytuacjach, gdzie wymagana jest precyzja. W niewielkim rozmiarowo zbiorniku łatwo o popełnienie błędu i przypadkowe przycięcie/odcięcie zdrowej łodygi lub liści, co może doprowadzić do ich uszkodzenia czy nawet obumarcia. Nasze nożyczki akwarystyczne do pielęgnacji roślin są zaprojektowane z myślą o trudnodostępnych zakamarkach zbiornika.