Kategorie produktów

Rośliny akwariowe

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 551 elementów

Upiększ akwarium dzięki naszej bogatej ofercie roślin

Akwarium bez roślinności jest jak… ryba bez wody! Oferujemy Ci bogatą ofertę roślin do akwarium, dzięki nim wnętrze zbiornika zachwyci nie tylko rodzinę i gości.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. mech jawajski, żabienicę, nurzaniec, lotos tygrysi czy roślinność z rodziny anubias oraz wiele, wiele innych. Do wszystkich dostępnych gatunków roślin akwariowych posiadamy odpowiednie witaminy, dzięki którym pielęgnacja będzie mniej wymagająca.

Rośliny in vitro czy z hodowli?

Roślinność in vitro, jak nazwa wskazuje, to uprawa w szkle. Oznacza to, że są one rozmnażane w kontrolowanych, sztucznych i laboratoryjnych warunkach. Ten sposób „hodowli” charakteryzuje się sporym potencjałem regeneracyjnym – z zaledwie jednego fragmentu rośliny możemy uzyskać do kilkudziesięciu pędów będących wierną materiału bazowego. Dla niewprawionych utrzymanie i pielęgnacja roślin in vitro może być wymagająca i czasochłonna.

Dlaczego warto kupować rośliny akwariowe z hodowli wodnej?

Hodowla roślin akwariowych z kolei pozwala na pozyskanie roślin utrzymanych w warunkach zbliżonych do Twojego akwarium – to mniej problemów z aklimatyzacją (przyjęciem się) i dalszą pielęgnacją. Planta Garden jest sprawdzonym producentem roślin z hodowli wodnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą roślin akwariowych. W razie wątpliwości – służymy pomocą, zachęcamy do kontaktu!