Rośliny akwariowe

Planta Garden oferuje bardzo szeroki asortyment roślin akwariowych. W ofercie hodowla wodna, koszyki oraz kubki in-vitro. Warto podkreślić, że posiadamy własną hodowlę roślin, która istnieje od 2011 roku. Dbamy, aby nasze produkty cechowała wysoka jakość. Kupując rośliny akwariowe u nas - kupują Państwo bezpośrednio u producenta, dlatego możemy zapewnić niskie ceny oraz błyskawiczną dostawę produktu w optymalnej kondycji. Dbamy o to, aby każda roślina zakupiona w Planta Garden dotarła do klienta w idealnym stanie. Dbamy o wysoką jakość, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszystko po to, by aklimatyzacja roślin przebiegła w Państwa akwariach bezproblemowo.

Dlaczego warto kupować rośliny akwariowe z hodowli wodnej?

Rośliny rozwijające się od początku pod wodą mają zapewnione warunki zbliżone do tych, które panują w Państwa akwariach. Daje to większą pewność co do przyjęcia się roślin. Kupując u nas unikniesz sytuacji kiedy roślina rośnie inaczej niż w sklepie co jest charakterystyczne dla hodowli emisyjnej. Jednak pamiętaj że rośliny w akwarium muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki.

Rośliny In Vitro

Ich niewątpliwą zaletą jest duża ilość otrzymywanych sadzonek oraz pewność, że do zbiornika nie dostaną się "pasażerowie na gapę". Rośliny In Vitro w początkowej fazie hodowli (np.: podczas sadzenia) są nieco trudniejsze niż rośliny z hodowli wodnej. Szczególnie dla początkujących. Jeżeli decydujemy się na rośliny z hodowli wodnej warto kupić je u zaufanego producenta takiego jak Planta Garden, wtedy mamy pewność odnośnie jakości.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące oferowanych przez nas roślin lub jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej porady to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać odpowiednie rośliny akwariowe do Państwa zbiorników.

Rośliny akwariowe Jest 480 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 480 elementów

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Pokazuje 1 - 12 z 480 elementów