Kategorie produktów

Promocje

Rośliny akwariowe

Planta Garden oferuje bardzo szeroki asortyment roślin akwariowych. W ofercie hodowla wodna, koszyki oraz kubki in-vitro. Od 2011 roku posiadamy własną hodowlę roślin.Dbamy, aby nasze produkty cechowała wysoka jakość. Kupując rośliny akwariowe u nas - kupują Państwo bezpośrednio u producenta, dlatego możemy zapewnić niskie ceny oraz błyskawiczną dostawę produktu w optymalnej kondycji. Dbamy o to, aby każda roślina zakupiona w Planta Garden dotarła do klienta w idealnym stanie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszystko po to, by aklimatyzacja roślin przebiegła w Państwa akwariach bezproblemowo.

Bogata oferta roślin do akwarium.

Nasz sklep jest zaopatrzony w różnorodne naturalne gatunki roślin akwariowych. W ofercie między innymi: mech jawajski, lotos tygrysi, gałęzatka kulista, żabienica, wgłębka, nurzaniec, anubias, lotos tygrysi, rogatek, kabomba, anubias barteri, eleocharis parvula, cryptocoryne balansae, ludwigia repens, microsorium pteropus, anubias nana i wiele innych. Do wszystkich gatunków posiadamy odpowiednie witaminy, które pomogą w pielęgnacji.

Rośliny In Vitro

Ich niewątpliwą zaletą jest duża ilość otrzymywanych sadzonek oraz pewność, że do zbiornika nie dostaną się "pasażerowie na gapę". Rośliny In Vitro w początkowej fazie hodowli (np.: podczas sadzenia) są nieco trudniejsze niż rośliny z hodowli wodnej. Szczególnie dla początkujących. Jeżeli decydujemy się na rośliny z hodowli wodnej warto kupić je u zaufanego producenta takiego jak Planta Garden, wtedy mamy pewność odnośnie jakości.

Dlaczego warto kupować rośliny akwariowe z hodowli wodnej?

Rośliny rozwijające się od początku pod wodą mają zapewnione warunki zbliżone do tych, które panują w Państwa akwariach. Daje to większą pewność co do przyjęcia się roślin. Kupując u nas unikniesz sytuacji kiedy roślina rośnie inaczej niż w sklepie co jest charakterystyczne dla hodowli emisyjnej. Jednak pamiętaj że rośliny w akwarium muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki.

Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać odpowiednie rośliny akwariowe do Państwa zbiorników.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 525 elementów