Kategorie produktów

Sterownik akwariowy

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W czym pomogą sterowniki do akwarium?

Praca przy akwarium wymaga sporych nakładów czasu. Warto więc wspomagać się rozwiązaniami i technologią, która może nas w pewnym stopniu odciążyć od pewnych zadań, zwłaszcza gdy są powtarzalne i „mechaniczne”.

Sterowniki do akwarium sprawdzą się w tym przypadku bez zarzutów! Zobacz, czym mogą Cię zaskoczyć nasze sterowniki do akwarium.

Dwukanałowy sterownik akwariowy do zdalnej kontroli

Posiadamy w ofercie sterownik akwarystyczny, który umożliwia zdalną kontrolę konkretnych urządzeń w zbiorniku za pomocą aplikacji mobilnej.

W czym może pomóc sterownik akwariowy? Współpracuje z oświetleniem, pompą cyrkulacyjną. Sterownik do akwarium pozwala regulować pracę zawora solenoidowego oraz sterylizatora czy kabla grzewczego. Możliwości jest naprawdę wiele! Od Ciebie zależy, do czego wykorzystasz oferowany przez nas sterownik akwarystyczny. Sterownik akwariowy pozwala na obsługę dwóch urządzeń do 250 W każde.

Chcesz poznać więcej szczegółów i możliwości zastosowania sterownika do akwarium? Zapytaj specjalistów z Planta Garden – jesteśmy do Twojej dyspozycji!