Kategorie produktów

Ozdobne kamienie i skały

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W niemal każdym akwarium znajdziemy choćby jeden kamień czy skałę. Stanowią one piękny element dekoracyjny, który pomaga stworzyć wyjątkową aranżację zbiornika. W ofercie Planta Garden proponujemy efektowne i niepowtarzalne skały porowate czy wapienne – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, i udekoruj swoje akwarium według indywidualnego projektu.

Skały wapienne

Skały wapienne do akwarium to propozycja dla posiadaczy ryb z rejonów jeziora Malawi i Tanganika. Co do zasady skały wapienne zwiększają ogólną twardość wody – należy o tym pamiętać, gdy planujemy wpuścić kolejne ryby czy roślinność. Skały dostępne są w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach.

Skały ProGrow Deco

W ofercie Planta Garden znajdziesz także uniwersalne propozycje dla akwarystów, które dobrze prezentują się w niemal każdym akwarium, również typowo roślinnym. Pojedyncze skały mają średnio od 20 do 30 cm i mogą ważyć nawet 1 kilogram. Skały ProGrow Deco posiadają unikatowe morficzne wgłębienia, nie ma także potrzeby ich dodatkowego preparowania – są sterylizowane.

Poznaj legendę wśród skał

Dość często wykorzystywaną do dekoracji akwarium skałą jest Marco Rocks z ultraporowatą strukturą, dzięki czemu nadaje się jako medium filtracyjne. Nadają się do akwarium morskiego i biotopu Malawi oraz jeziora Tanganika. W Planta Garden posiadamy bogate stany magazynowe skał Marco Rocks dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach.